Firma ATOM MUSCLE to przede wszystkim firma dbająca o najwyższą jakość surowców które znajdują się w naszych produktach. Jesteśmy nową firmą tworzoną przez ludzi z pasją. Naszym głównym celem jest obsługa klientów na najwyższym poziomie, dopasowując się do nie tylko tych dużych ale także średnich czy małych punktów sprzedaży. Oferta dla każdego z klientów chcących podjąć współpracę dopasowywana jest indywidualnie w zależności od potrzeb. Jeśli prowadzisz siłownię, klub fitness, hurtownię bądź sklep z suplementami diety i chciał byś wzbogacić swoją ofertę o nasze produkty zachęcamy do kontaktu. Również jesteśmy otwarci na współpracę z osobami indywidualnymi np. trenerami personalnymi. Jeśli jesteś taką osobą i chciałbyś rozpocząć współpracę z naszą firmą napisz do nas.

Formularz kontaktowy

Klauzula informacyjna:

1. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez firmę Atom Muscle z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Ks. J. Popiełuszki 58/60, NIP 773-234-30-45 (zwaną dalej Administratorem).

2. Państwa dane wskazane w formularzu kontaktowym będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody, w celu odpowiedzi na Państwa wiadomość/zapytanie - a podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne dla zawarcia i wykonania umów z Administratorem, lecz jest niezbędne dla odpowiedzi przez Administratora na Państwa wiadomość/zapytanie.

3. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres office@atommuscle.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

    0
    SKLEP NA SPRZEDAŻ