Wysyłka

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Polski i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
  2. Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Klient i o których wysokości Klient jest informowany przed złożeniem zamówienia.
  3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się, firmą kurierską INPOST oraz PACZKA w RUCHU.
 2. Istnieje możliwość odbioru zamówień w siedzibie sklepu w Tomaszowie Mazowieckim bez ponoszenia dodatkowych kosztów dostawy. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać sposób dostawy “Odbiór osobisty”. Następnie pracownik naszej firmy poinformuje Państwa e-mailem, kiedy towar będzie przygotowany do odbioru.
  5. Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania Towaru do wysyłki oraz czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.
  6. Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 2-3 dni roboczych. W przypadku opóźnień klient jest o tym informowany po złożeniu zamówienia.
  7. Wszystkie wysyłane przesyłki są ubezpieczone

 

Koszty dostawy

Kurier INPOST przedpłata cena: 15 PLN

Kurier INPOST pobranie cena: 20 PLN

Paczka w RUCHU mini cena: 7,7 PLN

Paczka w RUCHU standard cena: 10 PLN

Odbiór osobisty cena: 0 PLN

Wysyłka na terenie Unii Europejskiej: prosimy o wcześniejszy kontakt na adres mail: office@atommuscle.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.