Wysyłka

 1. Dostawa Towarów jest ograniczona do terytorium Polski i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.
 2. Do wartości zamówienia doliczane są koszty przesyłki, które ponosi Klient i o których wysokości Klient jest informowany przed złożeniem zamówienia.
 3. Dostawa zamówionych Towarów odbywa się, firmą kurierską INPOST oraz ORLEN PACZKA.
 4. Istnieje możliwość odbioru zamówień w siedzibie sklepu w Tomaszowie Mazowieckim bez ponoszenia dodatkowych kosztów dostawy. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać sposób dostawy “Odbiór osobisty”. Następnie pracownik naszej firmy poinformuje Państwa e-mailem, kiedy towar będzie przygotowany do odbioru.
 5. Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania Towaru do wysyłki oraz czas dostarczenia przesyłki przez przewoźnika.
 6. Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj do 3-4 dni roboczych. W przypadku opóźnień klient jest o tym informowany po złożeniu zamówienia.
 7. Wszystkie wysyłane przesyłki są ubezpieczone

Koszty dostawy

Wysyłka na terenie Unii Europejskiej: prosimy o wcześniejszy kontakt na adres mail: office@atommuscle.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

0
KOD RABATOWY -10%
Witaj, dziękujemy za wizytę w naszym sklepie internetowym :)
Mamy dla Ciebie bonus w postaci kodu rabatowego
-10% na całą wartość zamówienia !
  ZAPISZ SIĘ
  Zapisując się do newslettera, akceptujesz naszą politykę prywatności.